Dienos lyderis

Reklamuok save!
 šiandien  penktadienis  ketvirtadienis  trečiadienis  antradienis  pirmadienis  sekmadienis   

Šiandienos aukso puodas yra 0 taškų!

tynkse (28) 92
camile (19) 87
loveisasuicide (20) 14

Dienos lyderiai

Dienos lyderio titulą gauna vartotojas, išbuvęs ilgiausią laikotarpį reitingų viršūnėje (vaikinai ir merginos atskirai). Reitingų lentelė atnaujinama šešis kartus per valandą ir kiekvieną kartą reitingų lyderis gauna nustatytą taškų skaičių.

Taškų skaičius lygus tuo momentu prisijungusių vartotojų prie Point.lt portalo skaičiui (šį skaičių galima pamatyti pagrindinio puslapio apačioje).Jeigu vartotojų daug, tuomet Point.lt reitingai keičiasi greičiau ir pirma vieta yra brangesnė. Dienos reitingai taip pat atsinaujina šešis kartus per valandą, paskutinis taškų paskirstymas vyksta apytiksliai 23:53.

Dienos pradžioje vartotojas, kuris praėjusią dieną gavo daugiausiai taškų ir buvo dienos lyderis, gauna jackpot - Tai yra bonus-taškų skaičius, kuris skaičiuojasi visą dieną. NB! Bonus-taškus gauna tik VIENAS žmogus - tas, kuris 23:59 lyderių reitinge yra pirmoje vietoje. Sėkmės! :)

Regiono lyderis

Regiono lyderis - tai vartotojas esantis iš to pačio miesto (rajono), kaip ir tu, ir turintis aukščiausią nuotraukos vertinimą. Regiono lyderiui galioja tokios pačios taisyklės, kaip ir TOP reitingui. Tu taip pat gali matyti kitų regionų lyderius. Tai gali padaryti pasirinkus norimą regioną šalia lyderio nuotraukos.

 
Geriausias(-ia) tavo mieste
Krauna...
Jackpot
lyderiai šiandien:
tynkse (28) 92
camile (19) 87
loveisasuicide (20) 14
 skaityk toliau »

Šiandienos Jackpot yra 0 bonus-taškų.
Paskutinių 6 dienų geriausieji:
penktadienis loveisasuicide 2
ketvirtadienis loveisasuicide 2
trečiadienis loveisasuicide 2
antradienis loveisasuicide 2
pirmadienis loveisasuicide 2
sekmadienis loveisasuicide 3