Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!

Paskutinės savaitės dienoraščių autoriai:

Dienoraščiai: nauji įrašai

jūrų vilkai****

  Reklamuok
Mūsų laukines džiungles patvindė vandenys
Išsiliejo ir upės ir kanalai ir tie ežeruose miegantys upeliai
Patvindė ir mus, jūroje pakritusius vilkus
Jis tau sakė pažiūrėk, įsimink ir visad nešiok
Tu nežiūrėjai, užmiršai ir nenešiojai,
Todėl budome kartu su mėnulio pilkumos kvapu
Niekada nesuradę tos rytinės vėsumos,
Paklydusios tarp paskutinių kritulių,
Ir regis bent minutei palikome apmirę,
Siunčiantys labų dienų gyviesiems, mirusiems,
Troškulio nejaučiantiems žadėjau tapti auksu rudenį,
Bet tapau giliomis bangomis jau išėjusios žiemos atminty,
Sušalusiais pirštais laužančiais rašiklį, verčiančiais lapus,
Kartais negaliu nustoti jausti kaip greitai teka laikas,
Ar kaip lėtai jis slenka minties virve žemyn ,
Nukritęs užsimerkia ir užtemsta paskubomis,
Patvindė ir mus, jūroje užmigusius vilkus,…


Skaityti daugiau »
loveisasuicide: galėtum ir nebūti, bet
offline loveisasuicide (19)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 2

Dugnas

  Reklamuok

https://www.youtube.com/watch?v=4XqcSdN0_vA&list=PLJfTF0gTu4M8dN-vcFK3Ol2YS1aTF652G&index=9

Ir vėl, pasirodęs mano gyvenime, tu mane sužlugdei galutinai... Atėmei paskutinius vilties lašelius, ir atėmei tai kas vertė mane gyventi. Per du susitikimus ir maždaug 50žinučių, tu ir vėl privertei mane pasiekti gyvenimo dugną. Šį kartą, tu sudaužei ne tik mano širdį, bet ir mano savigarbą ir net tą mažą kruopelytę meilės sau... Ir po velnių aš negaliu suprasti, kas per žmogus tu esi? Aš nesuvokiu, kaip žmogus gali būti toks beširdis... Nesuvokiu kodėl tu nuolat sugrįžti į mano gyvenimą ir nuolat mane žlugdai. Kodėl tu man neleidi tavęs pamiršti. Po velnių, kodėl negali manęs paleisti jeigu nemyli?
Negavojau, kad…


Skaityti daugiau »
korniuse
offline korniuse (30)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

Meilė

  Reklamuok
Mažiuk,

Noriu kad tu žinotum. Esi svarbiausia kas yra mano gyvenime. Kol nebuvo tavęs, mano gyvenimas buvo pilkas. Viską mačiau tik pilkos spalvos. Ir pasaulis man atrodė beprasmis. Bet užteko tik vieno tavo apkabinimo ir vieno bučinio, kad viskas pasikeistų. Nuo šiol branginu kiekvieną akimirką praleistą kartu su Tavimi. Dabar nebeįsivaizduoju nei vienos savo dienos be Tavęs. Kiekvieną dieną tu mane priverti šypsotis, ir kai būnu su Tavimi, saulė man pradeda šviesti net pačią niūriausią dieną. Su tavim žiemos nešaltos, vasaros nekarštos. Ir dabar mes kartu džiaugiamės baltu sniegu, nes ši žiema nepagailėjo mums nieko. Ir tikiuos nepagailės. Tikiu, kad gyvenimas…Skaityti daugiau »
Asta
offline Asta (21)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

Ir vėl**

  Reklamuok
Vėl sėdi ir verki. Vėl rieda ašaros tavo skruostais. Vėl bemiegė naktis. Vėl laikas eina lėtai, tu viena ir niekam nereikalinga. Nieks tavęs nemyli, niekam nesi gražus, esi koks esi. Gyvenimas juk toks sukurtas, kentėti, verkti, liūdėti, kartais džiaugtis. Bet tu busi visada vienas, tu esi niekam nereikalingas juk. Tavo toks gyvenimas. Tavo mintys, tavo jausmai, niekam jų nereikia. Tu kenti kiek galėdamas, jauti didžiausia skausmą koki gali ištverti gyvenime. Pavargsi gyventi, mąstyti, jausti, mylėti, kai visiems esi tuščia vieta.. Tyla įžengia į tavo gyvenimą, šaltis, bemiegės naktis..

Skaityti daugiau »
Dovile14: Kai gasdini zmones
offline Dovile14 (25)
Komentarai (2)  |  įrašo vertinimas: 6

Čia aš apie Tave, obviously

  Reklamuok
Ji.

Tai vienintelė mintis, kuri ateina į galvą kaskart, kai bent šiek tiek atsipalaiduoja smegenys.

Ji.


Skaityti daugiau »
unikALUSis
offline unikALUSis
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 1

Ir vis dar

  Reklamuok
Atrodo prabėgo metai laiko, nuo mano griežto STOP, kurį pasakiau sau. Aš griežtai uždraudžiau sau mylėti tave. Nes tą kartą aš praregėjau, pamačiau, kad ištikrųjų aš visiškai tau nerūpiu.
Per metus laiko, daug kas pasikeitė... Bet deje nepasikeitė mano jausmai tau. Taip galbūtų po griežto STOP aš apraminau savo jausmus tau, galbūt kelis mėnesius mintimis leidau sau nukrypti nuo tavęs ir pagalvoti apie kitus vaikinus. Bet laikui einant tu ir vėl grįžai į mano gyvenimą. Ir šy kart tu grįžai su trenksmu. Nes pagaliau tu tapai vienišas. O aš kaip kvailė vėl suskydau, vėl puoliau tau po kojom ir ėmiau…


Skaityti daugiau »
korniuse
offline korniuse (30)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

Tu...

  Reklamuok
Tiesiog atejai staiga,tiesiog netiketai. Apvertei mano gyvenima ir vertei mane elgtis visai kaip nesu pratus. Galiausiai,kai tapau tokia kokios tau patinka ir i kokias atkreipi demesi. As tau atsibodau ir as jau pati saves nepazinojau,nes viska dariau,kad tau patikciau,o as sau tokia nepatikau,nes tai ne as buvau. Tau atsibodau ir atrasdavai visokiu priezasciu,kad tik mum susipykt,supratus tai tiesiog pradejau i tai nekreipt demesio. Pradejau ignoruot tai jog tave matau vos viena karta i dvi savaites. Galiausiai pasakiau sau gana,baigiu zaidima sita ir su tavim viska nutraukiu. Kai tu paprasiai su tavim susitikt,as tiesiog pasakiau neturiu laiko susitiksim gal kita diena.…

Skaityti daugiau »
jovita15
offline jovita15 (20)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

Vasaros paklodės

  Reklamuok

- - Jūs ir vėl rūkot?! pasigirsta balsas, atsklindantis iš po kriaušmedžių lajomis uždengtos palėpės, kuriai nukėlus stogą nematyti nieko, kas primintų romantiškas akimirkas, kai gulėdamas ir suvienodinęs alsavimą skaičiuoji giedroje esančias žvaigždes ir jų kryčius. Užuot vydamasis jas, tegali vytis miglotą rūką, atmušantį Tave į pilkas Dievo paklodes, džiūvančias ties sidabriniu dangaus kraštu.

- - Čia prie arbatos! atsako tolumoje tūnąs, dulkėmis nuklotas darbininkas, gošliai traukdamas dūmąį save. Šalia, ant sukrypusio stalo, garuoja dar ką tik lysvėje žydėjusių mėtų arbata, kurios gurkšniai taip ir liks puodelyje, nepagardinti tabako prieskoniais.

Mano arbata - ne mėtųSkaityti daugiau »
fraggile
offline fraggile (27)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 6

Komforto zona yra vėžys

  Reklamuok
- Brolau, pamiršk visas tas nesąmones. Jeigu tu esi čia, tu esi geriausias ir turi įsikalti tai į galvą, nes jeigu neįsikalsi, vadinasi, tau čia vietos nėra. Tu, aš, visi mes šiame bare esame geriausi iš geriausių ir mes tai įrodom kiekvieną dieną. Tu žinai - kol turi teisę nešioti šitą maikę, tol čia ir visoj Ayia Napoj esi Dievas, superžvaigždė Netiki?? Broli, aš čia jau 7-nerius metus. Patikėk manimi, tu dar nematei absoliučiai nieko.

Žinau, žinau.

Ayia Napa man iš tiesų atvėrė akis vien todėl, kad ji buvo labai nepatogi. Tai ir buvo visa ko pasekmė - išėjimas…

Skaityti daugiau »
unikALUSis
offline unikALUSis
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 2

Apie Moterį..

  Reklamuok
"Moterys sukurtos, kad Jas mylėtume, o ne dėl to, kad Jas suprastume".

APIE SANTUOKĄ

Labiau subtili ir jautri pradžia Gamtoje - moteris. Labiau išsivysčiusi, kūrybinga ir veikli jėga - vyras. Moteris numato aiškiau, ir dvasišku žvilgsniu, apima platų akiratį; vyre vyrauja kūrybinga jėga ir gabumas įgyvendinti moters intuiciją, tarnaujančia jam pakeleive žvaigžde. Tarp moterų sutinkama nepalyginamai daugiau aiškiaregių. Moterys mažiau skeptiškos ir religijos atžvilgiu.
Jos kur kas religingiau ir giliau tiki, jos karštai atsidavusios Dievui, nors jų subtilumas kažkaip mato tų laikų rytinės sutemos mirgėjimą, kai šventykloje susijungs du dar atjungti raktai - religija ir mokslas. Moteris pirma ir tiesiog, instinktyviai pagauna…

Skaityti daugiau »
dragno: Taip...
offline dragno (41)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0
1  2  3  ...  48  49  50  51  52  ...  98  99  100  [»]  [+10]