Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!

Paskutinės savaitės dienoraščių autoriai:

Dienoraščiai: nauji įrašai

1 su 1/2.

  Reklamuok
Vienas su puse..

Taip.. Vienas su puse...

Vienas su puse mėnesio praėjo nuo tada... Tada kai žengiau žingsnį, kuris atvedė mus į dabartį, kurioje esame. Tiksliau.. Kurioje esi Tu.. ir Aš. Atskira dabartis. Atskiri gyvenimai. Atskiri keliai. Bet.. Prisiminimai, kurie mane dar sujungia su Tavimi..

Prisiminimai man anksčiau sukeldavo pyktį... Sukeldavo meilę... Ir vėl pyktį.. Galiausiai skausmą.. Nekenčiau Tavęs.. Nekenčiau už viską, kas buvo. Ir už tai, kad apskritai BUVO.

Dabar.. po vieno su puse mėnesio.. Man tik skauda. Man tik liūdna.

Protu suvokiu, kad viskas baigta. Kad taip ir turėjo būti. Tai turėjo užsibaigti. Turėjau Tave paleisti. Turėjau žengti tą…


Skaityti daugiau »
Kristina01
offline Kristina01
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

Džiuljeta

  Reklamuok
Balta plunksna ant purvino stalo,
Senai liesta ir praradusi galią.
Išvargusios akys vis žvelgia pro šalį,
Ar tai yra tai ko troškai be galo.

Lyg teatre suradę sau tinkamą vietą.
Ieškome kaukės, kad mažiau mums skaudėtų.
Iš Pelenės pavirtus staigiai Džiuljetą,
Pajacas atrado tavo plunksną paslėptą.

Išraižęs gėles ant to pačio purvino stalo,
Nupūtęs dulkes, nuo tai kas buvo likę nuo seno,
Įkvėpęs tos meilės, kuri pas Džiuljetą gyvena
Išėjo Pajacas - lai viltis tau rusena.

Ir metė mergaitė, tą kaukę Džiuljetos
Ieškodama teatre saugesnės sau vietos.
Pamačius Pajacą kitame amplua
Suprato mergaitė, kad čia nebus laiminga niekada.

Tvirtai atvėrusi duris šito teatro
Mergaitė išėjo, ten kur akys ja veda.
Tik palikusi kaukes toli praeity,
Ji atrado ramybę savojoj…


Skaityti daugiau »
redfrog: ten kur mintys dingsta
offline redfrog
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

na na na

  Reklamuok
Yra dalykų, kurie mumyse prabunda skirtingu laiku. Kol kas tik lakioja šešėliais, bet žinai, kad apie tai neprasitarsi kitiems. Prabunda trečią valandą nakties ir juokiasi. Juokiasi, kad tu neprasitarsi ir nesugausi to ateities trupinėlio, kurį galėtum išpildyti jau dabar, jei tik suprastum kam tai skirta ir kuo naudinga. Kam tai galų gale lemta?

Man prabudus, mes aptarėme laimę ir jos rodykles. Galbūt tokios iš tiesų yra. Gali plėšytis ir draskyti save į skutelius, bet jei rodo ne į tave, vadinasi ne į tave. Laimės neįsipilsi iš to paties čiaupo kaip tie apie kuriuos nuolat galvoji.

Sakėme, kad praeitį…


Skaityti daugiau »
loveisasuicide: galėtum ir nebūti, bet
offline loveisasuicide (19)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 4

Dar vienas laiškas TAU...

  Reklamuok
Keista, kaip po milijono atsisveikinimų, tu vistiek neišeini. O aš nuolat neprarandu vilties, kad tu pagaliau išeisi, kad pagaliau tai bus tikras atsisveikinimas, ir mano gyvenime tavęs nebeliks. Ir tai ištiesų taip naivu... Taip po kiekvieno atsisveikinimo tu tikrai išeini, bet deja neilgam, nes vėliau tu visada sugrįžti. O tau sugrįžus man būna dar sunkiau, ir kuo toliau, tuo tu išeini ilgesniam laikui.
Šis kartas buvo kitoks, šį kartą aš jau tikrai buvau patikėjusi kad tu nebegrįži, arba, kad tau sugrįžus, aš tavęs nebemylėsiu. Pagaliau po šitiek bandymų man pavyko nuo tavęs visiškai atsiriboti, bet... Po dviejų mėnesių, tu ir vėl…


Skaityti daugiau »
korniuse
offline korniuse (31)
Komentarai (1)  |  įrašo vertinimas: 3

Pradėsiu viską iš naujo.....

  Reklamuok
... kada baigėsi pasaka reikia viską pradėti iš naujo... Tenka susidėlioti visus prioritetus iš naujo.... Prisiminti tai kas ramina, o gal viska atrasti iš naujo pasidaryti gyvenimą kokio trokšti... Viskas nuo ko aš pradėjau tai pasikalbėjimas su savimi... Nusipiešiau gaires ko aš noriu.. tačiau, kad ir kaip norėtum ką galvotum viska galima apibūdinti vienu žodžiu ramybė.... Pradėjau skaityti knigas, ankščiau niekaip to negalėjau daryti nes vidinis aš tai ignoruodavo, rasdavau šimtą priežasčių kodėl ne... Pradėjau klausyti klasikinės muzikos... Pradėjau svajoti. Ir dauguma svajonių nukysdavo į gamtą... Į akimirkas kada buvo gera prie ežero, jūros.... Galiausiai pradėjau savimi pasitikėti atrodė viskas…

Skaityti daugiau »
Roar
offline Roar (32)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0

pavadinimas dar nesugalvotas

  Reklamuok

2 puslapis


Norėčiau tam žmogui padėti, jeigu žinoma jis dar gyvas, bet mane labai gąsdina artėjantis vyriškas siluetas. Jis vis artinosi ir artinosi. Meluočiau jeigu sakyčiau, kad nebijau, aš panikoje buvau, bet stengiausi to neparodyti.

-Sustok! Dar vienas žingsnis ir aš tave taip pritalžysiu, jog net paeiti negalėsi.- stovėdama prieš jį su ištiesta beisbolo lazda tiesiog pyškinau žodžius. Vyriškis sustojo.

-O dabar nešk iš čia savo subinę ir kad daugiau man čia nebesirodytum, nes jeigu dar kartą čia tave pamatysiu ar tavo nugriuvusį draugužį aš iš karto kviesiu policiją ir patikėk manim tavęs niekas nepasigailės.-Matau tik tiek, kad siluetas tolsta ir…Skaityti daugiau »
agnyten27
offline agnyten27 (17)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 3

pavadinimas dar nesugalvotas

  Reklamuok
1 SKYRIUS

Kažkas man sakė, kad viena cigaretė tinkamu momentu esą geriau nei visi pasaulio idealai. Na, turiu pripažinti, tas, kuris sugalvojo šią citatą yra suknistai teisus. Mano gyvenimas tragiškas kaip ir aš pati. Dabar tinkamiausią būtų atidaryt cigarečių pakelį, įsidedi vieną į burną ir taip save žudyti arba prisigerti kokiame vakarėlyje kaip normalūs paaugliai daro, bet aš ne iš tų, kurios eina lengvesniu keliu siekiant greičiau pribaigti save, aš iš tų, kurios stovi ant tilto vidury nakties. Turiu pripažinti, kad nuo miesto sklindantys šviesuliai tikrai gražiai atsispindi upėje. Vis svarstau ar labai ledinis vanduo. Užtenka žengti tik vieną…Skaityti daugiau »
agnyten27
offline agnyten27 (17)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 2

Prarastas identitetas

  Reklamuok
Šiandieną nusprendžiau aplankyti savo dienoraštį. Be jokios priežasties, be jokių lūkesčių rašyti ar skaityti, kas jau kadaise buvo parašyta, tiesiog todėl, kad jo pasiilgau taip, kaip nesugebu pasiilgti jokio gyvo žmogaus. Mintis akimirksniu užvaldė švelni melancholija, lydima nešlifuoto ir jokiais matais neišmatuojamo liūdesio, kuomet pamačiau, jog paskutinį kartą su savimi kalbėjausi tik rugpjūtį.

Kodėl tik rugpjūtį?..

Skaityti daugiau »
unikALUSis
offline unikALUSis
Komentarai (1)  |  įrašo vertinimas: 4

Ačiū dar kart ir sudie.

  Reklamuok
Labas... norėjosi rašyti mano... bet jau nebe mano.. tiesiog.. labas.

Na.. Net nežinau ką rašyt.. Nuo ko pradėt.. Kaip čia viską išsakyt vienam laiške... Bet reikia, jaučiu.. kažkaip užbaigti tai iki galo. Emociškai pradėti gyti.. Tave paleisti galutinai. Nors ir mano iniciatyva išsiskyrėm, bet... suvokiau ką darau.. bet taip lengvai neina. Nors ir nepamatysi šių laiškų, bet vis vien. Dėl savęs. Šį kart jau tik dėl savęs tai darau. Vienos savęs. Nuo dabar jau vienos...

Na ką, tašką padėjau aš, ryžtingai, negailestingai, be kelio sugrįžti atgal.

Prieš savaitę tas įvyko.. Tuo metu buvau tokia užtikrinta, tvirta, pasiryžusi, pikta, įskaudinta, bet…


Skaityti daugiau »
Kristina01
offline Kristina01
Komentarai (1)  |  įrašo vertinimas: 7

Apie Moterį -SANTUOKA 2dalis..

  Reklamuok
" Aš pagavau Tavo ritmą, Tu mano".

APIE SANTUOKĄ (TĘSINYS)

...Nuomonė, kad visa namų veikla (darbas) turi būti perduota išskirtinai moteriai, reikia skaityti barbariška atgyvena.
Darbai tarp keturių sienų, kur yra virtuvė, namų tvarkymas, vaikų priežiūra, plovimas ir be to dar dvidešimt - trisdešimt kitų rūpesčių krentančių ant moters pečių vieno ryto eigoje, kur kas varginantys, nei arimas arba kitas vyrų darbas. Kuo daugiau įsipareigojimų mes privalome įvykdyti tam tikro laiko eigoje, tuo didesnį kiekį minčių energijos mes iš spinduliuojame į įvairias kryptis per tą laiką, taip kaip prie to reikia labai daug išsaugoti atmintyje: o tokiu būdu galime iš alinti save greičiau,…

Skaityti daugiau »
dragno: Taip...
offline dragno (42)
Komentarai (0)  |  įrašo vertinimas: 0
1  2  3  ...  48  49  50  51  52  ...  98  99  100  [»]  [+10]