Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!
padruske22 dienoraštis

....Tip top.... mintys 2

Vyras neturėtų verkšlenti, koks jis vargšas ir kaip jam nesiseka, būti linksmas, pozityvus, iniciatyvus, pakankamai lankstus santykiuose, ambicingas, bet nedalinantis nepamatuotų pažadų.

Kaip gerai, kad aš jau didelė ir nereikia keltis 7 val. ryte į mokyklą - galvojau aš... atsikeldama 5 val. ryte į darbą...

Sako, kad moteris ryte turi būti graži. Nesutinku! Moteris ryte turi būti LAIMINGA..

Geriausias būdas užbaigti ginčą su moterimi - apsimesti mirusiu :D

Jeigu kuris nors vyras pagimdys man vaikelį, nekreipiant dėmesio į savo figūrą, sveikatą ir išorės grožį, gamins man, palaikys tvarką namuose, skalbs, auklės vaikus, gydys juos, darys namų darbus su jais, lauks manęs, kol aš grįšiu namo iš žvejybos... Aš esu pasirengus tokį vyrą išlaikyti materialiai! :D :D

Mieli vyrai, branginkite savo moteris! Jos jums dovanoja du pačius svarbiausius dalykus pasaulyje: savo meilę ir tą mažą laimės kamuoliuką, kuris pavadins jus tėtuku..

Niekas nepakeis senos draugystės. Metai neprideda draugų, jie juos atima... Išsiskiria keliai. Laikas bando draugystę išsiskyrimu, nuovargiu, ištikimybe. Draugų ratas retėja... Bet nėra nieko brangiau už tuos, kurie lieka...

Nereikia užlaikyti tų, kurie nori išeiti iš jūsų gyvenimo. Priešingai, padėkite jiems: sukraukite jų daiktus, paskatinkite patarimu, parodykite teisingą kryptį.

Jeigu apie mane kalbės visokias šlykštynes, tikėkite kiekvienu žodžiu - juk jūs esate banda.

Jeigu jau gyventi su vyru, tai tik su tokiu, kad visi pavydėtų, o ne užjaustų.

Jei žmogus neturi jums laiko, drąsiai sukitės ir bėkite, bėkite nuo jo tolyn, antraip visą gyvenimą taip ir prastovėsite - laukdami savo eiles.

Aš ne pavydi, bet patikėk, jai kur kas geriau be plaukų. :))

Būna žmonių, kurių siela tokia gili, kaip vandenynas..taip norisi pasinerti į ją..
O yra žmonių kaip balos, kuriuos reikia apeiti - kad savęs neišteptum.

Aš nežinau, kuo esu užsiėmusi, bet pastoviai neturiu laiko.

Kaip sakė mano močiutė: " Galit susipykti, susitaikyti, bet visada eikite miegoti kartu.. nors šonu, nors atbulai..bet svarbiausia šalia vienas kito.."

Mieli vyrai, nesudaužkite moters širdies, nes ji papasakos visam pasauliui socialiniuose tinkluose, koks jūs esate ožys. :))

Nežadėkite to, ko negalėsite ištesėti. Ir tesėkite tą, ką pažadėjote!

Kažkas didina lūpas, kažkas didina krūtinę, o aš noriu, kad man padidintų algą ir prailgintų atostogas.

Gyvenime būna tokių akimirkų, kai akyse nėra ašarų, o širdyje visas vandenynas...Raktažodžiai:

 
Įdomus
teigiami balsai: 2  |  neigiami balsai: 0

Rašyk komentarą: