Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!
dholidej dienoraštis
Agresija ir gebėjimą reaguoti į kenksmingais stimulais yra pritaikomos savybės, kurios yra visur visoje gyvūnų karalystėje. Kaip stuburiniais gyvūnais, kai bestuburiai buvo įrodyta, kad eksponuoti anxiety- panašų elgesį ir pasikeistų lygių agresijos, kurios koreguojamos pagal neuromediatorių serotonino. Ištirti, ar tai serotonino įtaka užkonservuotas krabai ir ar šie elgesys yra jautrūs žmogaus antidepresantų narkotikų; dryžuotas kranto krabų, Pachygrapsus crassipes, buvo tiriamas naudojant nerimas (šviesos / tamsiai testas) ir agresiją ( "Daily Mirror testas) paradigmas. Krabai individualiai veikiami ūmių dozių selektyvieji serotonino reabsorbcijos inhibitoriai, fluoksetinas (5 arba 25 mg / l), visuotinai žinomas kaip Prozac®, po elgsenos tyrimams. Didelė dozė fluoksetino gerokai sumažėjo nerimas panašų elgesį, bet neturėjo įtakos judumui ar agresijos. Šie rezultatai rodo, kad nerimas panašus elgesys yra jautresni moduliavimo serotonino nei agresyvumas į krantą krabų.

Iš pradžių iš Rio Gallegos, Argentina, dr Martinas Tresguerres gavo bakalauro ir magistro tuo Buenos Airės universiteto (Argentina), kur jis specializuojasi vandens biologija. Jis gavo daktaro laipsnį fiziologijos ir ląstelių biologijos Albertos universiteto (Kanada) ir baigė savo Docentas mokymą molekulinės chemosensors ir signalo perdavime tuo Weill Cornell medicinos koledžo Niujorke.
Mokslinių interesų:

fiziologija vandens organizmams
pH, anglies dioksido ir bikarbonatų jutikliai
ląstelėje signalizacijos
jonų transportas ir rūgštis / bazė reguliavimas
epitelio fiziologija

Martin interesai apima evoliucinius ryšius tarp pagrindinių ląstelinių funkcijų ir sudėtingos "Visa organizmas" fiziologija. Jo tyrimai apima biochemija, molekulinė ir ląstelių biologija ir fiziologija, bet praeityje jie taip pat apėmė jūros bestuburių gyvūnų ekologiją, jūrų žinduolis taksonomiją ir žuvininkystę. Ši patirtis apmokyti Martin visada apsvarstyti "big picture", net studijuojant procesus molekuliniu lygiu.

Plėsti Scripps "lyderio vandenynų rūgštėjimas, Martyno moksliniai tyrimai Scripps apima, kaip jūrų organizmai jaučia ir prisitaikyti prie rūgščių / šarmų sutrikimų, kylančių dėl aplinkosaugos ir medžiagų apykaitos pokyčių anglies dioksido, protonų ir rūgščiojo karbonato jonų. Kitos sritys Jo objektai yra Akvakultūra, biokuro, ir apie evoliuciją.
UCSD pamokas, per pastaruosius 3 metus:

SP13: BGGN271, ADV Eksperimentiniai metodai / Biografija
SP13: SIO297, Jūrų biologija Seminaras
SP13: SIO181, Jūrų Biochemija
SP13: SIO136, Jūrų biologijos laboratorija
WI13: SIO199, specialieji tyrimai
WI13: BGGN271, ADV Eksperimentiniai metodai / Biografija
FA12: SIO199, specialieji tyrimai
FA12: BGGN271, ADV Eksperimentiniai metodai / Biografija
SP12: SIO281, Jūrų fiziologija 
Įdomus
teigiami balsai: 0  |  neigiami balsai: 0

Rašyk komentarą:

 

Vartotojas
Dienoraščiai: raktažodžiai
raktažodžių nėra
Įrašų archyvas
2017
kovas (1)

2016
gruodis (1)