Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!
korniuse dienoraštis

Nauji metai ir nauja aš!

Ir štai su naujų metų pradžia, aš pradedu viską iš naujo. Visų pirma nusprendžiau apsivalyti savo gyvenimą, ir pasakyti atę žmonėms, kurie neverti būti šalia manęs. Pirmasis ate atiteko tam, kuris naujametinę naktį pavert tikrai nepamirštama, tačiau po ilgų mūsų pokalbių, mes suvokėm, kad mūsų prioritetai skiriasi, ir kad tiesiog nematome ateities kartu. Galai, tikrai gaila, nes jis buvo geras žmogus, galbūt tiesiog matė gyvenimą ne taip kaip aš. Galbūt kadanors ateityje jis gryšt, ir aš tikrai nepyksiu, bet šiuo metu aš iš jo tikiuosi daugiau nei buvimo draugais, o jis man to suteikti negali. Tad jis buvo pirmasis kuriam ištariau tikrai sunkų ir skaudų atę, bet kaip mes abu nusprendėme- taip bus tik geriau.
Antrasis mano atsisveikinimas buvo su juo. Tuo žmogum, kuris jau ilgus metus kankino mane, ir nuolatos dovanojo man tik skausmą bei ašaras. Pastarųjų dienų įvykiai man atvėrė akis, matyt pagaliau suvokiau, kad jis niekada nebuvo toks kaip aš įsivaizdvau. Kad iš mylėjau ne jį, o kažkokį susikurtą žmogų, kuris toli gražu net nebuvo panašus į jį. Pagaliau suvokiau, kad jis nėra tas su kuriuo galėčiau sieti savo ateitį, todėl jis tikrai daugiau nebevertas nei ašarų kurias aš nuolat dėl jo lieju, nei tų surūkytų cigarečių, kurias rūkiau dėl jo suteikto skausmo. Šiandien ate pasakiau ir jam, nes po paskutinio mūsų pokalbio kuris baigėsi mano ašaromis, jis ir vėl pasirodė mano gyvenime, lyg niekur nieko. Tuo metu manyje užvirė toks pyktis, kad tiesiog išliejau viską kas jau ilgą laiką kaupėsi manyje. Ir pasakiau, kadjis buvo vienas iš tų žmonių, kuriuos noriu palikti 2017-tuose metuose, sakiau kad nebenoriu su juo bendrauti, nes jis jau senei nebe tas žmogus, kurį kažkada mylėjau. Keista, bet šis atsisveikinimas buvo lengvas, ir be jokių abejonių. Rodos lyg atsikračiau kažkokios naštos, kuri mane slėgė jau ilgus metus.
Dar vienas atsisveikinimas įvyko naujų metų rytą, jis nepanašus į šiuos, nes atsisveikinau ne su žmogumi, o vienu blogiausiu savo įpročiu. Manau jį įveikti tikrai nebus lengva, bet nuo šiol0 cigaretėms sakau NE. Ir lai tai padeda man ne tik žengti į sveiką gyvensena, bet ir suteikia motyvacijos ir pasitikėjimo savimi. Taip pat ate tariu ir visam nesveikam maistui- nuo šiandien labas salotos ir košytės pusryčiams.
Nuo kitos savaitės- pradedu varstyti sporto klubo duris, ir lai mano motyvacija niekur nedingsta. Lai rezultatai veda mane į dar didesnę motyvaciją. Lai mano gyvenimą palikę žmonės ir blogi įpročiai nebegryžta.
Kaip ir sakiau- nauji metai, nauja AŠ.
Todėl ir Jums visiems linkiu, palikti blogus prisiminimus ir visus skausmą teikiančius žmonės 2017-tuose ir lai 2018 mums visiems būna kupini tik džiaugsmo ir puikių pasiekimų! :)


 
Įdomus
teigiami balsai: 2  |  neigiami balsai: 0

Rašyk komentarą: