Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!
Kristina01 dienoraštis

Kai myli per stipriai..

Mažiuk,

myliu... stipriai labai... Ir aš tik nesenai pradėjau sau leisti Tave mylėti... Taip, mes draugaujam vieniem atrodo trumpai, kitiem atrodo, kad ilgai, bet man tas laikas tapo neskaičiuojamas, nes man tai atrodo tik pati pradžia kažko gražaus..

Pradžioj bijojau sau pripažint, neleidau... galvojau nieko nepavyks, buvau su tuo susitaikius, bet mes ir vėl susitikom... Ir prasidėjo mūsų istorija. Tikra, neišgalvota. Maniau keli mėnesiai, kol simpatija išnyks, kol suprasim, kad tai vienos nakties prisiminimas, kuris ir liks juo.. Tačiau po pusės metų mes pradėjom būt kartu.. Sakiau, čia nieko ypatingo.. O dabar... Po tiek laiko... Neleidau sau ilgai "įklimpti". Taip, sakiau, kad jeigu kas, aš iš to išlipsiu "sausa", man neskaudės, tarsi nieko nebūtų buvę. Tačiau..

Tačiau.. Myliu. Stipriai.

Pradėjau jau net svajot... Norėt su tavim siet ateity... Ilgai to sau neleidau, nes buvau visad pasiruošus pabaigai... Tačiau, dabar nebenoriu galvot apie pabaigą. Noriu galvot apie ateity... kartu..

Tu šiandien tai išgirdai iš manęs. Atrodo supratai. Tačiau bijau.. Bijau, kad išgąsdinau.. Bijau, kad myliu per stipriai... Bijau būti įskaudinta, kai tik nesenai pradėjau svajoti... Tikėtis... Po tiek laiko.. O Tu pirmas... Tu tai žinai...

Tikiuosi suprasi.. Tikiuosi, norėsi ir Tu to paties.. Kada nors.. Nespaudžiu.. Stengsiuosi nebespausti.. Žinai mane, aš mėgstu skubėti... Visko iš karto.. Bet tiesiog .. Noriu gyventi čia ir dabar, mėgautis gyvenimu, dar kol esi mano gyvenime ir tikėtis, kad niekad neišeisi..

Mažiuk, myliu.. Stipriai, per stipriai, bet myliu..

Nebijok... Suprask.. Svajok... Norėk.. Tiesiog būk. <3


https://www.youtube.com/watch?v=iaRUz6EszOo


Raktažodžiai:

 
Įdomus
teigiami balsai: 1  |  neigiami balsai: 0

Rašyk komentarą: