Point.lt yra internetinė bendruomenė, siūlanti tau galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių, bei sužinoti, ką apie tave mano kiti. Jei nori naudotis puslapiu, prisijunk arba užsiregistruok!
loveisasuicide dienoraštis
Yra dalykų, kurie mumyse prabunda skirtingu laiku. Kol kas tik lakioja šešėliais, bet žinai, kad apie tai neprasitarsi kitiems. Prabunda trečią valandą nakties ir juokiasi. Juokiasi, kad tu neprasitarsi ir nesugausi to ateities trupinėlio, kurį galėtum išpildyti jau dabar, jei tik suprastum kam tai skirta ir kuo naudinga. Kam tai galų gale lemta?

Man prabudus, mes aptarėme laimę ir jos rodykles. Galbūt tokios iš tiesų yra. Gali plėšytis ir draskyti save į skutelius, bet jei rodo ne į tave, vadinasi ne į tave. Laimės neįsipilsi iš to paties čiaupo kaip tie apie kuriuos nuolat galvoji.

Sakėme, kad praeitį reikia palikti praeityje, bet didelė dalis jau įvykusios istorijos judina prisiminimus, kurie veikiami to, vis lūžta ir krinta vienas ant kito. Kaip ir jūros bangos. Tol kol tu panirsi giliau ir vis giliau.


 
Įdomus
teigiami balsai: 3  |  neigiami balsai: 0

Rašyk komentarą: