Populiarumas

Populiarumas - tai rodiklis, kuris parodo, kiek populiarus yra vartotojas tarp kitų lankytojų. Šis rodiklis yra rodomas kiekvieno lankytojo anketoje.

Populiarumas

Kuo daugiau vartotojų pridės tave į savo draugų sąrašą, tuo tu būsi populiaresnis. Kuo populiaresni tavo draugai, tuo ir tavo populiarumas bus didesnis.

Čia esi tu
tavo draugai
draugų draugai

Kaip auga populiarumas?

Schema rodo vartotoją, kurį į savo draugų sąrašą įtraukė kiti trys vartotojai - pirmas, antras ir trečias. Antrojo vartotojo dar niekas neįtraukė į savo draugų sąrašą, tad šis vartotojas tavo populiarumo nepakels. Trečiąjį vartotoją į draugų sąrašą pridėjo daugiausiai Point.lt narių, todėl jis tavo populiaruma pakels daugiausiai.

Ką populiarumas parodo?


Populiarumas parodo, kiek tu esi populiarus(-i) remiantis tavo draugų populiarumu.
Kuo daugiau tu turi draugų su aukštu populiarumo balu, tuo ir tavo populiarumas bus didesnis.

Savo populiarumą gali palyginti su pačiais populiariausiais puslapio lankytojais (statistikos puslapyje) ar su savo draugų populiarumu.

Taigi, kas populiaresnis - tu ar tavo draugas/ė?

Kaip pakelti savo populiarumą ?


Netikros anketos čia nepadės. Priežastis paprasta - netikros anketos nėra populiarios. Realūs vartotojai pakels tavo populiarumą, tie kurie pridės tave pas save į draugus.

Užuomina!


Jei nori padidinti savo populiarumą, pakviesk draugus prisijungti prie Point.lt. Pradžioje jie neįtakos tavo reitingo, bet vėliau, čia apsipratę, bei įgiję draugų, jie taps žymiai populiaresni. Taip pat, už kiekvieną pakviestą draugą gausi bonus-taškų.

Draugus gali pakviesti per MSN , Gmail ar el. paštą. Jei vartotojas užsiregitruos, jis automatiškai atsidurs tavo draugų sąraše. Tu gali rasti visus šiuos būdus pakvietimų puslapyje, rubrikoje "nustatymai".