Orakulas

Apie Orakulą skaityk žemiau šiame puslapyje. Žemiau yra du sąrašai - Orakulo rezultatai, kuriuos užsakei tu, ir rezultatai, kuriuos užsakė kiti, pasirinkę tave. Sėkmės! :)

tu darei

Tu dar nesinaudojai Orakulo paslauga (arba visi tavo rezultatai ištrinti), tad Orakulo rezultatų sąrašas tuščias.

darė pasirenkant tave

Galiojančių testo rezultatų apie tave nėra, todėl sąrašas tuščias.

Žmonių skaičius sąraše (tu darei/darė pasirinkę tave): 0/0

Orakulo instrukcija

Orakulas - tai technologija, kurios pagalba tu gali išmatuoti savo suderinamumą su kitu Point.lt vartotoju.;) Rezultatas sudarytas iš suderinamumo procento ir aprašymo, kuris apibūdina suderinamumo lygį. Orakulas - sudėtinga mokslinė technologija, kuri suranda atsakymą pagal daugybę skirtingų parametrų. Tikslesnės informacijos mes negalime paskelbti.

Norėdamas panaudoti Orakulą siųsk SMS su tekstu:

MATCH tavoLoginas tavoSlaptažodis PriešingosLytiesDalyvioLoginas

Pavyzdys: MATCH marius mariausSlaptažodis kristina

numeriu 1352 (kaina - 2Lt). Testo rezultatas bus nusiųstas į tavo mobilųjį telefoną, taip pat jis bus šiame puslapyje ir, kas svarbiausia, taip pat kito vartotojo Orakulo puslapyje, kur jį iš karto pastebės. Rezultatą šiame puslapyje gali ištrinti kada nori - jis tuomet išsitrins iš tavo ir kito vartotojo puslapio. Vienu žodžiu - dings visam laikui.

Rezultatai gali keistis kartą per parą, tad nėra jokios prasmės tikrinti suderinamumą su tuo pačiu asmeniu keliskart per vieną parą.