WAP puslapis

Kas tai yra?

WAP.Point.lt yra Point.lt versija, kurią tu gali naudoti savo mobiliajame telefone. Jeigu negali prieiti prie kompiuterio, tu savo Point.lt anketą gali valdyti telefonu: wap.point.lt gali skaityti bei atsakyti į savo laiškus, peržiūrėti nuotraukas, anketas ir TOPus. Šitaip tu gali puslapiu Point.lt naudotis gamtoje, autobuse, traukinyje ir t.t. Jeigu turi patį naujausią telefoną, tuomet išbandyk adresą PDA.Point.lt, kuris siūlo daugiau galimybių.

Kaip naudotis wap.point.lt?

Paprasčiausiai įvesk adresą wap.point.lt savo mobiliojo telefono WAP-naršyklėje ir tu jau point.lt mobiliojoj versijoj. Tu gali šį puslapį padaryti savo pagrindiniu puslapiu, tokiu atveju wap.point.lt atsidarys kiekvieną kartą, kai naudosies mobiliuoju internetu.

wap.point.lt neveikia mano telefone, ką daryti?

Norint naudoti wap.point.lt , tau reikia telefono su WAP funkcija. WAP telefone yra tas pats, kas internetas kompiuteryje - beveik visi naujesni telefonai jį turi. Gali būti, kad WAP jau nustatytas tavo telefone, jeigu ne, kreipkis į savo mobiliojo ryšio operatorių.

Kiek tai kainuoja?

Point.lt iš tavęs nepaims nė cento, už tai, kad naudosies wap.point.lt, bet daugeliu atvejų, mobiliojo ryšio operatoriai apmokestina WAP naršymą. Tiksli kaina priklauso nuo operatoriaus tarifų. Dažniausiai kaina priklauso nuo to, kiek duomenų yra parsiunčiama, tad kuo daugiau puslapių peržiūrėsi, tuo bus didesnė sąskaita. Tai nėra labai brangu, bet dėl visa ko, pasitikrink savo operatoriaus tarifus.